Zabawa karnawałowa

W czwartek 20.02.2020 roku, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich uczniów. W pierwszej części dnia bawili się młodsi uczniowie klas I, II III oraz uczniowie III klas szkoły filialnej. W części drugiej w rytm muzyki karnawałowej tańczyli uczniowie klas V, VI, VII i VIII. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Impreza rozpoczęła się od powitania miłymi słowami przez Dyrekcję szkoły oraz prowadzące, które zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Oprócz tańców, były również konkursy, w których mogli brać udział wszyscy bawiący się uczniowie. W czasie zabawy wybrani zostali również król i królowa balu. W klasach młodszych byli to Oliwka i Łukasz , w klasach starszych Eliza i Michał. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy  dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

Gościnnie wystąpili również Lena i Michał ze szkoły tańca Magic Dance z Lublina. Zaprezentowali się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.    Niestety radosna chwila musiała dobiec końca. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, organizatorom, sponsorom, nauczycielom i pomagającym rodzicom – serdecznie dziękujemy.