Zajęcia cyrkowe

W I semestrze 2022/23 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w cotygodniowych zajęciach cyrkowych. Prowadzący zajęcia – Pan Artur  wprowadzał uczniów w tajniki sztuki cyrkowej przynosząc za każdym razem nowe, ciekawe i kolorowe rekwizyty oraz prezentując swoje umiejętności. Uczniowie mieli możliwość pod czujnym okiem Pana Artura poznawać sztukę żonglowania między innymi: chusteczkami, piłeczkami, maczugami; próbowali również kręcić  talerzykiem na kijku, balansować na rollerze. Poznając, ćwicząc i doskonaląc umiejętności cyrkowe, uczniowie rozwijali wyobraźnię, ćwiczyli poczucie równowagi, doskonalili  refleks oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Było przy tym wiele śmiechu i radości a także satysfakcji ze zdobycia nowych umiejętności.

Bardzo dziękujemy Panu Arturowi za możliwość uczestniczenia w tak ciekawych i rozwijających zajęciach i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂