Zaproszeni na Dzień Absolwenta

Jak co roku, absolwenci Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Specjalnymi im. bł. Bolesławy Lament wchodzą w mury naszej szkoły i zostają naszymi wspaniałymi uczniami. W październiku podczas uroczystości ślubowania pierwszoklasistów, ich nauczyciele przedszkolni z Siostrą Dyrektor Dawidą Wyszkowską ze wzruszeniem podziwiają ich pierwsze osiągnięcia szkolne. Jednak na tym nie kończy się nasza wspólna praca z dziećmi. Przedszkole pamięta o swoich absolwentach i corocznie tradycyjnie zapraszają nas na specjalny Dzień Absolwenta. W uroczym otoczeniu i miłej atmosferze prezentujemy nasze osiągnięcia artystyczne.

W tym roku prezentowali się gimnazjaliści, czyli dawni już, szacowni absolwenci w dostojnych rytmach walca angielskiego i walca wiedeńskiego oraz Ci najmłodsi, których jeszcze witali w przedszkolu pamiętający koleżanki i koledzy. Pierwszaki, jako szkolne ”Chochliki” zatańczyły taniec ludowy regionu śląskiego „Poszło dziewczę…”. Gospodarze również zaprezentowali bardzo piękny program artystyczny. A na koniec wspólny integracyjny pląs „ Dwóm tańczyć się zachciało”, który sprawił wszystkim wiele radości.

Dziękujemy za zaproszenie. Czekamy na Waszych absolwentów i do zobaczenia za rok!