Zbieramy zakrętki

Już od wielu lat w naszej szkole trwa akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.). Zbiórka trwa przez cały rok szkolny. Do akcji może włączyć się każdy uczeń naszej szkoły. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucajmy ich z odpadami do śmieci! Zbieranie nakrętek to charytatywno-ekologiczne działanie, polegające na łączeniu przyjemnego z pożytecznym, które zdobyło w naszej szkole szeroką popularność i stało się codziennością.
W szkole przy ulicy Krochmalnej w tym roku szkolnym również prowadzona jest zbiórka plastikowych zakrętek.
Zachęcamy naszych uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych.