Zima w mieście

W okresie ferii zimowych w naszej szkole zorganizowano zajęcia rekreacyjno – sportowe: „Zima w mieście 2017”, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą odbywały się przez okres dwóch tygodni (od poniedziałku do piątku), w wymiarze 3 godzin dziennie (10.00 – 13.00). Program zimowego wypoczynku dostosowany był do wieku, zainteresowań i liczby uczestników, którzy zostali zapoznani i zobligowani do przestrzegania zasad i norm bezpieczeństwa i higieny podczas wspólnie spędzanego czasu. Zajęcia miały charakter integracyjny, obejmowały zabawy oraz rywalizację sprawnościową i sportową w następujących dyscyplinach: piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy i squash. Liczymy, że przy następnych akcjach liczba uczestników będzie wzrastać a współpraca będzie układać się równie wspaniale jak w tym roku.